Victory Land מטבחי      
צור קשר

קטלוג מטבחים

           איך בוחרים מטבח בחוכמה 

בימינו קיים מגוון רחב של סוגים שונים של מטבחים לבחירת הצרכנים.  למרות זאת לבחור רהיטי מטבח המתאימים לצורכיכם זאת לא משימה קלה.
יש לקחת בחשבון גם מידות ותכנון המטבח, גם סגנון ועיצוב של דירה כולה.
עוד לפני כמה שנים למטבחים יקרים ויוקרתיים היו נחשבים מטבחים קלאסיים מעץ מלא עם מספר רב של ארונות, דלתות ומגירות המקושטים באלמנטים דקורטיביים. כיום צרכנים רבים מעדיפים באותו מחיר (אם אפילו לא יקר יותר) לרכוש רהיטי מטבח מודרניים, בעיצוב טכנולוגי עם אלמנטים של גישה מינימליסטית. מגמת האופנה הזו מאופיינת ברמה פונקציונלית גבוהה מאוד וקישוט מינימלי. נוחות השימוש ופתרונות טכנולוגיים ולא יופי החיצוני שולטים ומושכים היום צרכנים רבים
. 

מטבח מלא מוכן מורכב בדרך כלל ממספר מרכיבים מודולריים. אפשר לבחור מרכיבים מודולריים בנפרד ולעצב את המטבח הפרטי באופן עצמאי, אך אפשר גם לנצל הזדמנויות ולבחור אחת ממגוון האופציות של מטבח מלא מוכן שמציעים רשתות וסלוני רהיטים או לעשות הזמנה למטבח ייחודי בהתאם לצרכים אינדיבידואליים שלכם. מספר חברות רהיטים מציעות ללקוח התאמה מדויקת של מרכיבי מטבח מודולריים למידות הדירות ושטחי מגורים פרטיים.

בתכנון המטבח המוכן יש לקחת בחשבון את הצורה ומידות הרצויות. בשטחי מגורים מרווחים ניתן לבחור ממגוון רחב של צורות אפשריות לעיצוב רהיטי המטבח: צורות "אי" או "חצי-אי", צורות פינתיות, דו צדדיות, צורה חופשית, עיצוב קווי חד צדדי ושילובי קווים בזוויות שונות.

   PAPILON   מטבח דגם

   מטבחים קלאסי

             ROYAL

 

תכנון בצורת "אי" נבנה סביב תנור או כיור עם שטחים הסמוכים שמהווים "אי" בים הרהיטים. תכנון בצורה "חצי-אי" נבנה סביב שולחן לארוחות משפחתיות או שולחן לעבודות מטבח. תכנון אחר זה למקם רהיטים לאורך הקירות בצורה "ח" או "ך" ואז משתחרר משטח המרכזי שיש לנצל אותו לארוכות משפחתיות. התכנון הכי יקר זה עיצוב הרהיטים בצורת "ח",  כי בשבילו נדרשים ארונות פינתיים, פרגוד, "קרוסלות" וכדומה.
במטבחים מרובעים בגודל בינוני משתמשים לרוב בתכנון קווי לאורך קירות המקבילים או בצורת "ך". תכנון בצורת "ך" הכי נפוץ כעת בדירות ובתים מודרניים
.

בשטחי מגורים קטנים מקובל למקם כל המרכיבים המודולריים של מטבח בצורת קו לאורך קיר בצד אחד בלבד.
האופנה החדשה בעיצוב המטבח זה תכנון החופשי, כאשר מרכיבי המטבח יכולים לנועה ממקום למקום תודות לגלגלים המובנים. במטבח המודרני הגלגלים יכולים להיות מובנים למרכיבי מטבח רבים. המטבח המוכן המודרני תמיד מכיל לפחות אחד ממרכיבים הניידים, שלרוב זה שולחן עבודה או שולחן הגשה
.

בבחירת מטבח מוכן יש תמיד לקחת בחשבון המיקום היחסי של המרכיבים המודולריים. למשל תנור וכיור עדיף להרחיק אחד מהשני ולקשר בינם באמצעות משטחי עבודה.
חברות רהיטים רבות מציעות לרכוש בקומפלט אחד רהיטים ומוצרי החשמל המובנים בהם כגון: מקרר, מדיח כלים, מכונת כביסה, מיקרוגל, תנורי אפיה ועוד. כמובן שעל צרכנים  לבחור מה הם מעדיפים: לנצל הצעת חברה או לבחור מוצרי חשמל בעצמם ובנפרד מקניית רהיטים.

המטרה של עיצוב המטבח המודרני זה להקל תנאיי עבודה לכל המשתמש בו. לכן כל סנטימטר של שטח המטבח מתוכנן לשימוש יעיל. כל מרכיב המטבח הוא במקומו ויש למצוא אותו בקלות. במטבח לצד ארונות ומדפים מסורתיים יש גם מגירות רחבות ועמוקות במיוחד. למגירות האלה יש מבדילות קלות לפירוק והרכבה, כך שניתן להרכיב שטחי המגירה בצורות שונות על-פי צורכיכם הצרכן.

טכנולוגיות המתקדמות המאפשרות ניידות ותנועה קלה של מגירות מאפשרות גישה קלה לכל אחת מהן, אפילו לגדולות ומרוחקות ביותר.

בתור בסיס, נוהגים להעמיד רהיטי מטבח מודרניים על רגליים גבוהות שמקלות רבות על ניקוי המטבח.

   

המלצות של חנות המטבח "Victory Land

 

 לפני הביקור לחנות המטבח אנו מבקשים מכם לעשות פעולות הבאות:

תעשו מדידות של אורך הקירות, דלתות וחלונות במטבח שלכם ותציינו מיקום נקודות אספקת מים ונקודות ביוב.
לחשוב באיזה גובה הייתם רוצים להתקין תנור אפייה: מתחת לתנור גז או בארון גבוה יחד עם מיקרוגל
לחשוב האם אתם מעונינים במגירות ניידות או רשתות מתכת ניידות לירקות
האם אתם מעונינים בקולט חשמלי?

 לפני הביקור לחנות תנסו לעבור בדגמים המטבח המוכן שניתן לראות באתרנו באינטרנט. תנסו להתרשם אילו דגמים, צורות דלתות וראוות מעודפים עליכם.

 

 בעת הביקור בחנות תוכלו לראות כל הדגמים המיוצגים בקטלוג האתר. באפשרותכם לנסות בפעולה כל המרכיבים הניידים ולבדוק כל הדלתות וכל הרהיטים שמהווים עניין בשבילכם.

 המעצבים שלנו מוכנים גם לפתח יחד עם כל לקוח המעונין עיצוב או לתכנן מיקום הטוב ביותר למטבח האישי שלו בהתאם לצרכיו. 

 

ערוכה  מטבחים  ברחי סחרובת  19

 ראשון לציון

03-9524383         054-4481758   

ברוכים הבאים לתערוכה  מטבחים של   ויקטורי  לנד